Panasonic 470 μF Capacitor 50 V dc, Through Hole - EEUEB1H471 Radial Lead
Capacitate
470μF
Product Type
Capacitor
Tip baterie
Radial Can
Montare
Through Hole
Packaging
Bag
Inaltime
20mm
Polarity
Polar
Lungime
20mm
Temperatura minima de lucru
-40°C
Numar pini
2
Terminal
Radial Lead
Temperatura maxima de lucru
105°C
Pitch de plumb
5mm
Durata de viata
10000 h
Standards/Approvals
EU REACH, EU RoHS, IATF, ISO
Leakage Current
235μA
Toleranta
±20 %
Series
EB(A)
Automotive Standard
AEC-Q200
Dissipation Factor
0.15%
Detalii produs
EB(A) Series
Informatii despre stoc temporar indisponibile
CantitatePret unitarPer Pachet
Specificatii
Capacitate
470μF
Product Type
Capacitor
Tip baterie
Radial Can
Montare
Through Hole
Packaging
Bag
Inaltime
20mm
Polarity
Polar
Lungime
20mm
Temperatura minima de lucru
-40°C
Numar pini
2
Terminal
Radial Lead
Temperatura maxima de lucru
105°C
Pitch de plumb
5mm
Durata de viata
10000 h
Standards/Approvals
EU REACH, EU RoHS, IATF, ISO
Leakage Current
235μA
Toleranta
±20 %
Series
EB(A)
Automotive Standard
AEC-Q200
Dissipation Factor
0.15%