Panasonic 47μF Electrolytic Aluminium Electrolytic Capacitor 50V dc, Through Hole - EEUEB1H470
Nr. stoc RS: 747-2128Producator: PanasonicCod de producator: EEUEB1H470
Capacitate
47µF
Tensiune
50V dc
Tip montare
Through Hole
Tehnologie
Electrolytic
Dimensiuni
6.3 (Dia.) x 15mm
Inaltime
15mm
Temperatura minima de lucru
-40°C
Diametru
6.3mm
Temperatura maxima de lucru
+105°C
Durata de viata
7000h
Pitch de plumb
2.5mm
Leakage Current
23.5 μA
Toleranta
±20%
Series
EB(A)
Curent de ondulare
87mA
Click aici pentru a afla mai multe
S-ar putea să te intereseze
Panasonic - EEUFR1H470
Informatii despre stoc temporar indisponibile
P.O.A.
Buc. (Intr-un pachet de 5) (fara TVA)
P.O.A.
S-ar putea să te intereseze
Panasonic - EEUFR1H470
Specificatii
Capacitate
47µF
Tensiune
50V dc
Tip montare
Through Hole
Tehnologie
Electrolytic
Dimensiuni
6.3 (Dia.) x 15mm
Inaltime
15mm
Temperatura minima de lucru
-40°C
Diametru
6.3mm
Temperatura maxima de lucru
+105°C
Durata de viata
7000h
Pitch de plumb
2.5mm
Leakage Current
23.5 μA
Toleranta
±20%
Series
EB(A)
Curent de ondulare
87mA