Panasonic 22 μF Capacitor 50 V dc, Through Hole - EEUEB1H220S Radial Lead
brand-logo
Specificatii
Product Type
Capacitor
Capacitate
22μF
Tip baterie
Radial Can
Montare
Through Hole
Packaging
Bag
Polarity
Polar
Inaltime
11mm
Lungime
11mm
Temperatura minima de lucru
-40°C
Terminal
Radial Lead
Numar pini
2
Temperatura maxima de lucru
105°C
Durata de viata
5000 h
Standards/Approvals
EU REACH, EU RoHS, IATF, ISO
Pitch de plumb
2mm
Series
EB(A)
Automotive Standard
AEC-Q200
Leakage Current
11μA
Toleranta
±20 %
Dissipation Factor
0.15%
Detalii produs
EB(A) Series
Selectati tipul de ambalaj
Informatii despre stoc temporar indisponibile
Selectati tipul de ambalaj
CantitatePret unitarPer Pachet
Product Type
Capacitor
Capacitate
22μF
Tip baterie
Radial Can
Montare
Through Hole
Packaging
Bag
Polarity
Polar
Inaltime
11mm
Lungime
11mm
Temperatura minima de lucru
-40°C
Terminal
Radial Lead
Numar pini
2
Temperatura maxima de lucru
105°C
Durata de viata
5000 h
Standards/Approvals
EU REACH, EU RoHS, IATF, ISO
Pitch de plumb
2mm
Series
EB(A)
Automotive Standard
AEC-Q200
Leakage Current
11μA
Toleranta
±20 %
Dissipation Factor
0.15%