Panasonic 470 μF Capacitor 25 V dc, Radial, Through Hole - EEUEB1E471 Radial Lead
Capacitate
470μF
Product Type
Capacitor
Tip baterie
Radial Can
Montare
Radial, Through Hole
Packaging
Bag
Inaltime
16mm
Polarity
Polar
Lungime
16mm
Temperatura minima de lucru
-40°C
Numar pini
2
Terminal
Radial Lead
Temperatura maxima de lucru
105°C
Pitch de plumb
5mm
Durata de viata
10000 h
Standards/Approvals
EU REACH, EU RoHS, IATF, ISO
Leakage Current
117.5μA
Toleranta
±20 %
Series
EB(A)
Automotive Standard
AEC-Q200
Dissipation Factor
8%
Detalii produs
EB(A) Series
Selectati tipul de ambalaj
Informatii despre stoc temporar indisponibile
Selectati tipul de ambalaj
CantitatePret unitarPer Pachet
Specificatii
Capacitate
470μF
Product Type
Capacitor
Tip baterie
Radial Can
Montare
Radial, Through Hole
Packaging
Bag
Inaltime
16mm
Polarity
Polar
Lungime
16mm
Temperatura minima de lucru
-40°C
Numar pini
2
Terminal
Radial Lead
Temperatura maxima de lucru
105°C
Pitch de plumb
5mm
Durata de viata
10000 h
Standards/Approvals
EU REACH, EU RoHS, IATF, ISO
Leakage Current
117.5μA
Toleranta
±20 %
Series
EB(A)
Automotive Standard
AEC-Q200
Dissipation Factor
8%