Panasonic 470 μF Aluminium Capacitor 10 V dc, Through Hole - EEUEB1A471S Radial Lead
Nr. stoc RS: 282-361Producator: PanasonicCod de producator: EEUEB1A471S
brand-logo
Specificatii
Capacitate
470μF
Product Type
Aluminium Capacitor
Tip baterie
Cylindrical Can
Montare
Through Hole
Packaging
Tape
Polarity
Polar
Lungime
31.5mm
Temperatura minima de lucru
-40°C
Terminal
Radial Lead
Temperatura maxima de lucru
105°C
Pitch de plumb
3.5mm
Durata de viata
10000 h
Standards/Approvals
RoHS
Toleranta
±20 %
Automotive Standard
No
Series
EB-A
Dissipation Factor
0.3%
Tara de origine
Malaysia
Selectati tipul de ambalaj
Informatii despre stoc temporar indisponibile
Selectati tipul de ambalaj
Specificatii
Capacitate
470μF
Product Type
Aluminium Capacitor
Tip baterie
Cylindrical Can
Montare
Through Hole
Packaging
Tape
Polarity
Polar
Lungime
31.5mm
Temperatura minima de lucru
-40°C
Terminal
Radial Lead
Temperatura maxima de lucru
105°C
Pitch de plumb
3.5mm
Durata de viata
10000 h
Standards/Approvals
RoHS
Toleranta
±20 %
Automotive Standard
No
Series
EB-A
Dissipation Factor
0.3%