Panasonic 10μF Aluminium Electrolytic Capacitor 100V dc, Through Hole - EEU-FC2A100E
Nr. stoc RS: 807-7733Producator: PanasonicCod de producator: EEU-FC2A100E
brand-logo
Specificatii
Capacitate
10µF
Tensiune
100V dc
Tip montare
Through Hole
Tehnologie
Aluminium Electrolytic
Dimensiuni
6.3 x 11.2mm
Lungime
11.2mm
Temperatura minima de lucru
-55°C
Diametru
6.3mm
Temperatura maxima de lucru
+105°C
Durata de viata
1000h
Pitch de plumb
2.5mm
Toleranta
±20%
Series
FC(A)
Curent de ondulare
114mA
Leakage Current
3 μA
Tara de origine
Malaysia
Detalii produs
FC Series 1uF - 100uF
Click aici pentru a afla mai multe
S-ar putea să te intereseze
RS PRO 10 μF Capacitor 100 V dc, Through Hole Radial Lead
Informatii despre stoc temporar indisponibile
P.O.A.
Buc. (Intr-un pachet de 100) (fara TVA)
P.O.A.
S-ar putea să te intereseze
Specificatii
Capacitate
10µF
Tensiune
100V dc
Tip montare
Through Hole
Tehnologie
Aluminium Electrolytic
Dimensiuni
6.3 x 11.2mm
Lungime
11.2mm
Temperatura minima de lucru
-55°C
Diametru
6.3mm
Temperatura maxima de lucru
+105°C
Durata de viata
1000h
Pitch de plumb
2.5mm
Toleranta
±20%
Series
FC(A)
Curent de ondulare
114mA
Leakage Current
3 μA
Tara de origine
Malaysia
Detalii produs
FC Series 1uF - 100uF