Panasonic 100μF Electrolytic Aluminium Electrolytic Capacitor 400V dc, Through Hole - EETEE2G101HJ
Nr. stoc RS: 711-8240Producator: PanasonicCod de producator: EETEE2G101HJ
brand-logo
Specificatii
Capacitate
100µF
Tensiune
400V dc
Tip montare
Through Hole
Tehnologie
Electrolytic
Dimensiuni
22 (Dia.) x 25mm
Inaltime
25mm
Temperatura minima de lucru
-25°C
Diametru
22mm
Temperatura maxima de lucru
+105°C
Pitch de plumb
10mm
Durata de viata
3000h
Series
EE SNAP IN
Toleranta
±20%
Curent de ondulare
950mA
Detalii produs
EE Series
Click aici pentru a afla mai multe
S-ar putea să te intereseze
Informatii despre stoc temporar indisponibile
P.O.A.
Selectati tipul de ambalaj
P.O.A.
Selectati tipul de ambalaj
S-ar putea să te intereseze
Specificatii
Capacitate
100µF
Tensiune
400V dc
Tip montare
Through Hole
Tehnologie
Electrolytic
Dimensiuni
22 (Dia.) x 25mm
Inaltime
25mm
Temperatura minima de lucru
-25°C
Diametru
22mm
Temperatura maxima de lucru
+105°C
Pitch de plumb
10mm
Durata de viata
3000h
Series
EE SNAP IN
Toleranta
±20%
Curent de ondulare
950mA