Panasonic 560 μF Aluminium Electrolytic Capacitor 2 V dc, Surface - EEFTZ0D561RB Surface Mount
Capacitate
560μF
Tip baterie
Conductive Polymer Aluminium Solid
Montare
Surface
Packaging
3000 pieces
Temperatura minima de lucru
-55°C
Terminal
Surface Mount
Temperatura maxima de lucru
135°C
Toleranta
±20 %
Equivalent Series Resistance ESR
3mΩ
Series
TZ
Dissipation Factor
0.1%
Tara de origine
Japan
Informatii despre stoc temporar indisponibile
CantitatePret unitarPer Rola
Specificatii
Capacitate
560μF
Tip baterie
Montare
Surface
Packaging
3000 pieces
Temperatura minima de lucru
-55°C
Terminal
Surface Mount
Temperatura maxima de lucru
135°C
Toleranta
±20 %
3mΩ
Series
TZ
Dissipation Factor
0.1%