Panasonic 180 μF Aluminium Electrolytic Capacitor 4 V dc, Surface - EEFTX0G181RF
Capacitate
180μF
Tip baterie
Polymer Aluminium Electrolytic
Montare
Surface
Inaltime
1.9mm
Polarity
Positive
Lungime
7.3mm
Temperatura minima de lucru
-55°C
Temperatura maxima de lucru
135°C
RoHS
Curent de ondulare
5.1A
Leakage Current
0.1μA
Toleranta
±20 %
Equivalent Series Resistance ESR
15mΩ
Series
TX
Dissipation Factor
0.1%
Tara de origine
Japan
Informatii despre stoc temporar indisponibile
CantitatePret unitarPer Rola
Specificatii
Capacitate
180μF
Tip baterie
Polymer Aluminium Electrolytic
Montare
Surface
Inaltime
1.9mm
Polarity
Positive
Lungime
7.3mm
Temperatura minima de lucru
-55°C
Temperatura maxima de lucru
135°C
RoHS
Curent de ondulare
5.1A
Leakage Current
0.1μA
Toleranta
±20 %
15mΩ
Series
TX
Dissipation Factor
0.1%