Panasonic 560 μF Aluminium Electrolytic Capacitor 2 V dc, Surface - EEFKZ0D561RB Surface Mount
Capacitate
560μF
Tip baterie
Conductive Polymer Aluminium Solid
Montare
Surface
Packaging
3000 pieces
Temperatura minima de lucru
-55°C
Terminal
Surface Mount
Temperatura maxima de lucru
125°C
Toleranta
±20 %
Equivalent Series Resistance ESR
3mΩ
Series
KZ
Dissipation Factor
0.1%
Tara de origine
Japan
Selectati tipul de ambalaj
Informatii despre stoc temporar indisponibile
Selectati tipul de ambalaj
CantitatePret unitarPer Banda
Specificatii
Capacitate
560μF
Tip baterie
Montare
Surface
Packaging
3000 pieces
Temperatura minima de lucru
-55°C
Terminal
Surface Mount
Temperatura maxima de lucru
125°C
Toleranta
±20 %
3mΩ
Series
KZ
Dissipation Factor
0.1%