Panasonic 470 μF Aluminium Electrolytic Capacitor 2 V dc, Surface - EEFKX0D471RB
Capacitate
470μF
Tip baterie
Polymer Aluminium Electrolytic
Montare
Surface
Inaltime
1.9mm
Polarity
Positive
Lungime
7.3mm
Temperatura minima de lucru
-55°C
Temperatura maxima de lucru
125°C
Durata de viata
5500 h
Standards/Approvals
RoHS
Curent de ondulare
10.2A
Leakage Current
0.1μA
Toleranta
±20 %
Equivalent Series Resistance ESR
3mΩ
Series
KX
Dissipation Factor
0.1%
Tara de origine
Japan
Specificatii
Capacitate
470μF
Tip baterie
Polymer Aluminium Electrolytic
Montare
Surface
Inaltime
1.9mm
Polarity
Positive
Lungime
7.3mm
Temperatura minima de lucru
-55°C
Temperatura maxima de lucru
125°C
Durata de viata
5500 h
Standards/Approvals
RoHS
Curent de ondulare
10.2A
Leakage Current
0.1μA
Toleranta
±20 %
3mΩ
Series
KX
Dissipation Factor
0.1%