Panasonic 560 μF Aluminium Electrolytic Capacitor 2 V dc, Surface - EEFJZ0D561RB Surface Mount
brand-logo
Specificatii
Capacitate
560μF
Product Type
Aluminium Electrolytic Capacitor
Tip baterie
Conductive Polymer Aluminium Solid
Montare
Surface
Packaging
3000 pieces
Polarity
Positive
Temperatura minima de lucru
-55°C
Terminal
Surface Mount
Temperatura maxima de lucru
125°C
Durata de viata
3000 h
Standards/Approvals
RoHS
Leakage Current
0.1μA
Toleranta
±20 %
Equivalent Series Resistance ESR
3mΩ
Automotive Standard
No
Series
JZ
Dissipation Factor
0.1%
Tara de origine
Japan
Selectati tipul de ambalaj
Informatii despre stoc temporar indisponibile
Selectati tipul de ambalaj
CantitatePret unitarPer Banda
Specificatii
Capacitate
560μF
Product Type
Tip baterie
Montare
Surface
Packaging
3000 pieces
Polarity
Positive
Temperatura minima de lucru
-55°C
Terminal
Surface Mount
Temperatura maxima de lucru
125°C
Durata de viata
3000 h
Standards/Approvals
RoHS
Leakage Current
0.1μA
Toleranta
±20 %
3mΩ
Automotive Standard
No
Series
JZ
Dissipation Factor
0.1%