Panasonic 330μF Electrolytic Capacitor 10V dc, Surface Mount - EEETP1A331AP
Nr. stoc RS: 726-9811Producator: PanasonicCod de producator: EEETP1A331AP
Capacitate
330µF
Tensiune
10V dc
Tip montare
Surface Mount
Tehnologie
Electrolytic
Dimensiuni
10 (Dia.) x 10.2mm
Inaltime
10.2mm
Temperatura minima de lucru
-40°C
Diametru
10mm
Temperatura maxima de lucru
+125°C
Durata de viata
3000h
Pitch de plumb
4.6mm
Leakage Current
33 μA
Toleranta
±20%
Rezistenta in serie
150mΩ
Series
TP SMD
Polarised
Polar
Curent de ondulare
500mA
Detalii produs
TP High Temperature Reflow Series
SMT 125°C
P.O.A.
Buc. (Intr-un pachet de 5) (fara TVA)
P.O.A.
Specificatii
Capacitate
330µF
Tensiune
10V dc
Tip montare
Surface Mount
Tehnologie
Electrolytic
Dimensiuni
10 (Dia.) x 10.2mm
Inaltime
10.2mm
Temperatura minima de lucru
-40°C
Diametru
10mm
Temperatura maxima de lucru
+125°C
Durata de viata
3000h
Pitch de plumb
4.6mm
Leakage Current
33 μA
Toleranta
±20%
Rezistenta in serie
150mΩ
Series
TP SMD
Polarised
Polar
Curent de ondulare
500mA
Detalii produs
SMT 125°C