Panasonic 220 μF Capacitor 10 V dc Solder - EEETP1A221AP
Nr. stoc RS: 726-9809Producator: PanasonicCod de producator: EEETP1A221AP
Capacitate
220μF
Product Type
Capacitor
Tensiune
10 V dc
Packaging
Tape
Inaltime
10.2mm
Polarity
Polar
Lungime
10mm
Temperatura minima de lucru
-40°C
Diametru
8 mm
Numar pini
2
Terminal
Solder
Temperatura maxima de lucru
125°C
Durata de viata
3000 h
Standards/Approvals
RoHS
Tolerance ±
20%
Curent de ondulare
270mA
Leakage Current
22μA
Equivalent Series Resistance ESR
Series
TP-V
Automotive Standard
AEC-Q200
Dissipation Factor
0.3%
Detalii produs
TP High Temperature Reflow Series
SMT 125°C
Informatii despre stoc temporar indisponibile
CantitatePret unitarPer Pachet
Specificatii
Capacitate
220μF
Product Type
Capacitor
Tensiune
10 V dc
Packaging
Tape
Inaltime
10.2mm
Polarity
Polar
Lungime
10mm
Temperatura minima de lucru
-40°C
Diametru
8 mm
Numar pini
2
Terminal
Solder
Temperatura maxima de lucru
125°C
Durata de viata
3000 h
Standards/Approvals
RoHS
Tolerance ±
20%
Curent de ondulare
270mA
Leakage Current
22μA
Series
TP-V
Automotive Standard
AEC-Q200
Dissipation Factor
0.3%
Detalii produs
SMT 125°C