Panasonic 100 μF Capacitor 35 V dc, Surface Mount Solder - EEETG1V101UP 500
Nr. stoc RS: 568-581Producator: PanasonicCod de producator: EEETG1V101UP
Capacitate
100μF
Inaltime
10.2mm
Lungime
10.2mm
Package/Case
500
Temperatura minima de lucru
-40°C
Temperatura maxima de lucru
125°C
Durata de viata
2000 h
Tolerance ±
20%
Curent de ondulare
197mA
Equivalent Series Resistance ESR
500mΩ
SMT 125°C
Selectati tipul de ambalaj
Informatii despre stoc temporar indisponibile
Selectati tipul de ambalaj
CantitatePret unitarPer Pachet
Specificatii
Capacitate
100μF
Inaltime
10.2mm
Lungime
10.2mm
Package/Case
500
Temperatura minima de lucru
-40°C
Temperatura maxima de lucru
125°C
Durata de viata
2000 h
Tolerance ±
20%
Curent de ondulare
197mA
500mΩ
SMT 125°C