Panasonic 47 μF Capacitor 80 V dc, Surface Mount Solder - EEETG1K470UP 500
Nr. stoc RS: 569-051Producator: PanasonicCod de producator: EEETG1K470UP
Capacitate
47μF
Inaltime
10.2mm
Lungime
10.2mm
Package/Case
500
Temperatura minima de lucru
-40°C
Temperatura maxima de lucru
125°C
Durata de viata
2000 h
Tolerance ±
20%
Curent de ondulare
90mA
AEC-Q200
Tara de origine
Japan
Detalii produs
TG Aluminium Electrolytic Capacitor Series
SMT 125°C
Selectati tipul de ambalaj
Informatii despre stoc temporar indisponibile
Selectati tipul de ambalaj
CantitatePret unitarPer Pachet
Specificatii
Capacitate
47μF
Inaltime
10.2mm
Lungime
10.2mm
Package/Case
500
Temperatura minima de lucru
-40°C
Temperatura maxima de lucru
125°C
Durata de viata
2000 h
Tolerance ±
20%
Curent de ondulare
90mA
AEC-Q200
Tara de origine
Japan
Detalii produs
SMT 125°C