Panasonic 33 μF Capacitor 50 V dc, Surface Mount Solder - EEETG1H330UP 1000
Nr. stoc RS: 568-739Producator: PanasonicCod de producator: EEETG1H330UP
brand-logo
Specificatii
Capacitate
33μF
Product Type
Capacitor
Montare
Surface Mount
Packaging
Carrier Tape
Inaltime
6.2mm
Polarity
Polar
Lungime
6.2mm
Package/Case
1000
Temperatura minima de lucru
-40°C
Numar pini
2
Terminal
Solder
Temperatura maxima de lucru
125°C
Durata de viata
1000 h
Standards/Approvals
RoHS
Tolerance ±
20%
Curent de ondulare
80mA
Equivalent Series Resistance ESR
1.6Ω
Series
TG
Automotive Standard
AEC-Q200
Detalii produs
TG Aluminium Electrolytic Capacitor Series
SMT 125°C
Selectati tipul de ambalaj
Informatii despre stoc temporar indisponibile
Selectati tipul de ambalaj
Specificatii
Capacitate
33μF
Product Type
Capacitor
Montare
Surface Mount
Packaging
Carrier Tape
Inaltime
6.2mm
Polarity
Polar
Lungime
6.2mm
Package/Case
1000
Temperatura minima de lucru
-40°C
Numar pini
2
Terminal
Solder
Temperatura maxima de lucru
125°C
Durata de viata
1000 h
Standards/Approvals
RoHS
Tolerance ±
20%
Curent de ondulare
80mA
1.6Ω
Series
TG
Automotive Standard
AEC-Q200
Detalii produs
SMT 125°C