Panasonic 47 μF Capacitor 50 V dc, Surface Mount Solder - EEEHD1H470P
Nr. stoc RS: 727-0815Producator: PanasonicCod de producator: EEEHD1H470P
Capacitate
47μF
Packaging
Tape
Inaltime
10.2mm
Lungime
10.2mm
Temperatura minima de lucru
-40°C
Temperatura maxima de lucru
105°C
Tolerance ±
20%
Curent de ondulare
94mA
AEC-Q200
Tara de origine
Malaysia
Detalii produs
HD Series
Panasonic HD Series Type V electrolytic capacitors provide 5000 hours endurance at +105°C. Part numbers between 6.3 V and 35 V with an 'A' suffix are able to withstand high lead-free reflow temperatures.
Selectati tipul de ambalaj
Informatii despre stoc temporar indisponibile
Selectati tipul de ambalaj
CantitatePret unitarPer Pachet
Specificatii
Capacitate
47μF
Packaging
Tape
Inaltime
10.2mm
Lungime
10.2mm
Temperatura minima de lucru
-40°C
Temperatura maxima de lucru
105°C
Tolerance ±
20%
Curent de ondulare
94mA
AEC-Q200
Tara de origine
Malaysia
Detalii produs
HD Series