Panasonic 33 μF Capacitor 25 V dc, Surface Mount Solder - EEEHD1E330AP 1000
Nr. stoc RS: 569-158Producator: PanasonicCod de producator: EEEHD1E330AP
Capacitate
33μF
Packaging
Carrier Tape
Inaltime
5.8mm
Lungime
5.8mm
Package/Case
1000
Temperatura minima de lucru
-40°C
Temperatura maxima de lucru
105°C
Tolerance ±
20%
Curent de ondulare
55mA
Leakage Current
3μA
Equivalent Series Resistance ESR
HD Series
Panasonic HD Series Type V electrolytic capacitors provide 5000 hours endurance at +105°C. Part numbers between 6.3 V and 35 V with an 'A' suffix are able to withstand high lead-free reflow temperatures.
Selectati tipul de ambalaj
Informatii despre stoc temporar indisponibile
Selectati tipul de ambalaj
CantitatePret unitarPer Pachet
Specificatii
Capacitate
33μF
Packaging
Carrier Tape
Inaltime
5.8mm
Lungime
5.8mm
Package/Case
1000
Temperatura minima de lucru
-40°C
Temperatura maxima de lucru
105°C
Tolerance ±
20%
Curent de ondulare
55mA
Leakage Current
3μA
HD Series