Panasonic 100 μF Capacitor 16 V dc, Surface Mount Solder - EEEHD1C101AP 500
Nr. stoc RS: 569-338Producator: PanasonicCod de producator: EEEHD1C101AP
brand-logo
Specificatii
Capacitate
100μF
Product Type
Capacitor
Montare
Surface Mount
Packaging
Carrier Tape
Inaltime
10.2mm
Polarity
Polar
Lungime
10.2mm
Package/Case
500
Temperatura minima de lucru
-40°C
Numar pini
2
Terminal
Solder
Temperatura maxima de lucru
105°C
Durata de viata
5000 h
Standards/Approvals
RoHS
Tolerance ±
20%
Curent de ondulare
130mA
Leakage Current
3μA
Equivalent Series Resistance ESR
1.5Ω
Series
HD SMD
Automotive Standard
AEC-Q200
Detalii produs
HD Series
Panasonic HD Series Type V electrolytic capacitors provide 5000 hours endurance at +105°C. Part numbers between 6.3 V and 35 V with an 'A' suffix are able to withstand high lead-free reflow temperatures.
Selectati tipul de ambalaj
Informatii despre stoc temporar indisponibile
Selectati tipul de ambalaj
CantitatePret unitarPer Pachet
Specificatii
Capacitate
100μF
Product Type
Capacitor
Montare
Surface Mount
Packaging
Carrier Tape
Inaltime
10.2mm
Polarity
Polar
Lungime
10.2mm
Package/Case
500
Temperatura minima de lucru
-40°C
Numar pini
2
Terminal
Solder
Temperatura maxima de lucru
105°C
Durata de viata
5000 h
Standards/Approvals
RoHS
Tolerance ±
20%
Curent de ondulare
130mA
Leakage Current
3μA
1.5Ω
Series
HD SMD
Automotive Standard
AEC-Q200
Detalii produs
HD Series