Panasonic 47 μF Capacitor 16 V dc, Surface Mount Solder - EEEHC1C470P 1000
Nr. stoc RS: 727-0871Producator: PanasonicCod de producator: EEEHC1C470P
Capacitate
47μF
Product Type
Capacitor
Montare
Surface Mount
Packaging
Carrier Tape
Inaltime
5.8mm
Polarity
Polar
Lungime
7.8mm
Package/Case
1000
Temperatura minima de lucru
-40°C
Numar pini
2
Terminal
Solder
Temperatura maxima de lucru
105°C
Durata de viata
3000 h
Standards/Approvals
RoHS
Tolerance ±
20%
Curent de ondulare
70mA
Leakage Current
3μA
Series
HC SMD
Automotive Standard
AEC-Q200
Dissipation Factor
0.2%
Detalii produs
HC Series
Selectati tipul de ambalaj
Informatii despre stoc temporar indisponibile
Selectati tipul de ambalaj
CantitatePret unitarPer Pachet
Specificatii
Capacitate
47μF
Product Type
Capacitor
Montare
Surface Mount
Packaging
Carrier Tape
Inaltime
5.8mm
Polarity
Polar
Lungime
7.8mm
Package/Case
1000
Temperatura minima de lucru
-40°C
Numar pini
2
Terminal
Solder
Temperatura maxima de lucru
105°C
Durata de viata
3000 h
Standards/Approvals
RoHS
Tolerance ±
20%
Curent de ondulare
70mA
Leakage Current
3μA
Series
HC SMD
Automotive Standard
AEC-Q200
Dissipation Factor
0.2%