Panasonic 10 μF Capacitor 16 V dc, Surface Mount Solder - EEEHC1C100R 2000
brand-logo
Specificatii
Product Type
Capacitor
Capacitate
10μF
Montare
Surface Mount
Packaging
Carrier Tape
Polarity
Polar
Inaltime
5.8mm
Lungime
5.5mm
Package/Case
2000
Temperatura minima de lucru
-40°C
Terminal
Solder
Numar pini
2
Temperatura maxima de lucru
105°C
Durata de viata
3000 h
Standards/Approvals
RoHS
Leakage Current
3μA
Series
HC SMD
Automotive Standard
AEC-Q200
Curent de ondulare
28mA
Tolerance ±
20%
Dissipation Factor
0.2%
Detalii produs
HC Series
Selectati tipul de ambalaj
Informatii despre stoc temporar indisponibile
Selectati tipul de ambalaj
CantitatePret unitarPer Pachet
Product Type
Capacitor
Capacitate
10μF
Montare
Surface Mount
Packaging
Carrier Tape
Polarity
Polar
Inaltime
5.8mm
Lungime
5.5mm
Package/Case
2000
Temperatura minima de lucru
-40°C
Terminal
Solder
Numar pini
2
Temperatura maxima de lucru
105°C
Durata de viata
3000 h
Standards/Approvals
RoHS
Leakage Current
3μA
Series
HC SMD
Automotive Standard
AEC-Q200
Curent de ondulare
28mA
Tolerance ±
20%
Dissipation Factor
0.2%