Panasonic 330μF Aluminium Electrolytic Capacitor 35V dc, Surface Mount - EEEHA1V331P
Nr. stoc RS: 747-2941PProducator: PanasonicCod de producator: EEEHA1V331P
Capacitate
330µF
Tensiune
35V dc
Tip montare
Surface Mount
Tehnologie
Aluminium Electrolytic
Dimensiuni
10 (Dia.) x 10.2mm
Inaltime
10.2mm
Temperatura minima de lucru
-40°C
Diametru
10mm
Temperatura maxima de lucru
+105°C
Durata de viata
1000h
Pitch de plumb
4.6mm
Curent de ondulare
250mA
Leakage Current
115.5 μA
Toleranta
±20%
Series
HA SMD
Polarised
Polar
Tara de origine
Japan
Detalii produs
HA Series
Panasonic HA Series Type V electrolytic capacitors provide 1000 hours endurance at +105°C.
P.O.A.
Buc. (Livrat pe rola) (fara TVA)
Selectati tipul de ambalaj
P.O.A.
Informatii despre stoc temporar indisponibile
Selectati tipul de ambalaj
Specificatii
Capacitate
330µF
Tensiune
35V dc
Tip montare
Surface Mount
Tehnologie
Aluminium Electrolytic
Dimensiuni
10 (Dia.) x 10.2mm
Inaltime
10.2mm
Temperatura minima de lucru
-40°C
Diametru
10mm
Temperatura maxima de lucru
+105°C
Durata de viata
1000h
Pitch de plumb
4.6mm
Curent de ondulare
250mA
Leakage Current
115.5 μA
Toleranta
±20%
Series
HA SMD
Polarised
Polar
Tara de origine
Japan
Detalii produs
HA Series