Panasonic 220 μF Capacitor 35 V dc Solder - EEEHA1V221UP
Capacitate
220μF
Product Type
Capacitor
Tensiune
35 V dc
Packaging
Tape & Reel
Inaltime
10.2mm
Polarity
Polar
Lungime
10mm
Temperatura minima de lucru
-40°C
Diametru
8 mm
Numar pini
2
Terminal
Solder
Temperatura maxima de lucru
105°C
Durata de viata
1000 h
Standards/Approvals
RoHS
Tolerance ±
20%
Curent de ondulare
170mA
Leakage Current
77μA
Series
HA SMD
Automotive Standard
AEC-Q200
Dissipation Factor
0.14%
Detalii produs
HA Series
Panasonic HA Series Type V electrolytic capacitors provide 1000 hours endurance at +105°C.
Specificatii
Capacitate
220μF
Product Type
Capacitor
Tensiune
35 V dc
Packaging
Tape & Reel
Inaltime
10.2mm
Polarity
Polar
Lungime
10mm
Temperatura minima de lucru
-40°C
Diametru
8 mm
Numar pini
2
Terminal
Solder
Temperatura maxima de lucru
105°C
Durata de viata
1000 h
Standards/Approvals
RoHS
Tolerance ±
20%
Curent de ondulare
170mA
Leakage Current
77μA
Series
HA SMD
Automotive Standard
AEC-Q200
Dissipation Factor
0.14%
Detalii produs
HA Series