Panasonic 22 μF Capacitor 25 V dc, Surface Mount Solder - EEEHA1E220P
Nr. stoc RS: 537-0691Producator: PanasonicCod de producator: EEEHA1E220P
brand-logo
Specificatii
Capacitate
22μF
Product Type
Capacitor
Tip baterie
Cylindrical Can
Montare
Surface Mount
Packaging
Tape
Inaltime
5.4mm
Polarity
Polar
Lungime
5.4mm
Temperatura minima de lucru
-40°C
Numar pini
2
Terminal
Solder
Temperatura maxima de lucru
105°C
Durata de viata
1000 h
Standards/Approvals
RoHS
Tolerance ±
20%
Leakage Current
3μA
Series
HA SMD
Automotive Standard
AEC-Q200
Curent de ondulare
55mA
Detalii produs
HB Series
Click aici pentru a afla mai multe
S-ar putea să te intereseze
SMD elec cap 22uF 25V
P.O.A.Buc. (Intr-un pachet de 5) (fara TVA)
Informatii despre stoc temporar indisponibile
Selectati tipul de ambalaj
Selectati tipul de ambalaj
CantitatePret unitarPer Pachet
S-ar putea să te intereseze
SMD elec cap 22uF 25V
Specificatii
Capacitate
22μF
Product Type
Capacitor
Tip baterie
Cylindrical Can
Montare
Surface Mount
Packaging
Tape
Inaltime
5.4mm
Polarity
Polar
Lungime
5.4mm
Temperatura minima de lucru
-40°C
Numar pini
2
Terminal
Solder
Temperatura maxima de lucru
105°C
Durata de viata
1000 h
Standards/Approvals
RoHS
Tolerance ±
20%
Leakage Current
3μA
Series
HA SMD
Automotive Standard
AEC-Q200
Curent de ondulare
55mA
Detalii produs
HB Series
SMD elec cap 22uF 25V