Panasonic 150 μF Aluminium Electrolytic Capacitor 35 V dc, Surface Mount Solder - EEEFTV151XAP 900
Nr. stoc RS: 729-6277Producator: PanasonicCod de producator: EEEFTV151XAP
Capacitate
150μF
Product Type
Aluminium Electrolytic Capacitor
Packaging
Carrier Tape
Inaltime
7.7mm
Polarity
Polar
Lungime
7.7mm
Package/Case
900
Temperatura minima de lucru
-55°C
Numar pini
2
Terminal
Solder
Temperatura maxima de lucru
105°C
Durata de viata
2000 h
Tolerance ±
20%
Curent de ondulare
600mA
Leakage Current
52.5μA
Equivalent Series Resistance ESR
160mΩ
AEC-Q200
Dissipation Factor
200%
Detalii produs
FT High Temperature Reflow Series
Selectati tipul de ambalaj
Informatii despre stoc temporar indisponibile
Selectati tipul de ambalaj
CantitatePret unitarPer Pachet
Specificatii
Capacitate
150μF
Product Type
Packaging
Carrier Tape
Inaltime
7.7mm
Polarity
Polar
Lungime
7.7mm
Package/Case
900
Temperatura minima de lucru
-55°C
Numar pini
2
Terminal
Solder
Temperatura maxima de lucru
105°C
Durata de viata
2000 h
Tolerance ±
20%
Curent de ondulare
600mA
Leakage Current
52.5μA
160mΩ
AEC-Q200
Dissipation Factor
200%