Panasonic 22 μF Aluminium Electrolytic Capacitor 50 V dc, Surface Mount Solder - EEEFT1H220AR 1000
Capacitate
22μF
Product Type
Aluminium Electrolytic Capacitor
Packaging
Carrier Tape
Inaltime
5.8mm
Polarity
Polar
Lungime
5.8mm
Package/Case
1000
Temperatura minima de lucru
-55°C
Numar pini
2
Terminal
Solder
Temperatura maxima de lucru
105°C
Durata de viata
2000 h
Tolerance ±
20%
Curent de ondulare
165mA
Leakage Current
11μA
Equivalent Series Resistance ESR
880mΩ
AEC-Q200
Dissipation Factor
200%
Detalii produs
FT High Temperature Reflow Series
Selectati tipul de ambalaj
Capacitate
22μF
Product Type
Packaging
Carrier Tape
Inaltime
5.8mm
Polarity
Polar
Lungime
5.8mm
Package/Case
1000
Temperatura minima de lucru
-55°C
Numar pini
2
Terminal
Solder
Temperatura maxima de lucru
105°C
Durata de viata
2000 h
Tolerance ±
20%
Curent de ondulare
165mA
Leakage Current
11μA
880mΩ
AEC-Q200
Dissipation Factor
200%