Panasonic 1200 μF Aluminium Capacitor 16 V dc, Surface Mount - EEEFT1C122UP Surface Mount Can
Nr. stoc RS: 287-898Producator: PanasonicCod de producator: EEEFT1C122UP
brand-logo
Specificatii
Capacitate
1200μF
Product Type
Aluminium Capacitor
Tip baterie
Cylindrical Can
Montare
Surface Mount
Packaging
Tape
Inaltime
5.4mm
Polarity
Negative
Lungime
10.2mm
Package/Case
Surface Mount Can
Temperatura minima de lucru
-55°C
Numar pini
2
Temperatura maxima de lucru
105°C
Durata de viata
5000 h
Standards/Approvals
RoHS
Tolerance ±
20%
Curent de ondulare
1.2A
Leakage Current
192μA
Equivalent Series Resistance ESR
60mΩ
Series
FT
Automotive Standard
AEC-Q200
Tara de origine
Malaysia
Selectati tipul de ambalaj
Informatii despre stoc temporar indisponibile
Selectati tipul de ambalaj
CantitatePret unitarPer Punga
Specificatii
Capacitate
1200μF
Product Type
Aluminium Capacitor
Tip baterie
Cylindrical Can
Montare
Surface Mount
Packaging
Tape
Inaltime
5.4mm
Polarity
Negative
Lungime
10.2mm
Package/Case
Surface Mount Can
Temperatura minima de lucru
-55°C
Numar pini
2
Temperatura maxima de lucru
105°C
Durata de viata
5000 h
Standards/Approvals
RoHS
Tolerance ±
20%
Curent de ondulare
1.2A
Leakage Current
192μA
60mΩ