Panasonic 100 μF Capacitor 6.3 V dc, Surface Mount Solder - EEEFPJ101UAR 1000
Nr. stoc RS: 568-874Producator: PanasonicCod de producator: EEEFPJ101UAR
Capacitate
100μF
Product Type
Capacitor
Inaltime
5.8mm
Lungime
5.8mm
Temperatura minima de lucru
-55°C
Temperatura maxima de lucru
105°C
Tolerance ±
20%
Curent de ondulare
240mA
Equivalent Series Resistance ESR
360mΩ
Series
FP SMD
FP Series
Click aici pentru a afla mai multe
S-ar putea să te intereseze
Panasonic 100 μF Capacitor 6.3 V dc, Surface Mount Solder 1000
Informatii despre stoc temporar indisponibile
Selectati tipul de ambalaj
Selectati tipul de ambalaj
S-ar putea să te intereseze
Specificatii
Capacitate
100μF
Product Type
Capacitor
Inaltime
5.8mm
Lungime
5.8mm
Temperatura minima de lucru
-55°C
Temperatura maxima de lucru
105°C
Tolerance ±
20%
Curent de ondulare
240mA
360mΩ
Series
FP SMD
FP Series