Panasonic 47 μF Capacitor 16 V dc, Surface Mount Solder - EEEFPC470UAR 1000
Nr. stoc RS: 568-474Producator: PanasonicCod de producator: EEEFPC470UAR
Capacitate
47μF
Product Type
Capacitor
Inaltime
5.8mm
Lungime
5.8mm
Temperatura minima de lucru
-55°C
Temperatura maxima de lucru
105°C
Tolerance ±
20%
Curent de ondulare
240mA
Equivalent Series Resistance ESR
360mΩ
Series
FP SMD
FP Series
Selectati tipul de ambalaj
Capacitate
47μF
Product Type
Capacitor
Inaltime
5.8mm
Lungime
5.8mm
Temperatura minima de lucru
-55°C
Temperatura maxima de lucru
105°C
Tolerance ±
20%
Curent de ondulare
240mA
360mΩ