Panasonic 47 μF Aluminium Electrolytic Capacitor 35 V dc, Surface Mount Solder - EEEFP1V470AP 1000
Capacitate
47μF
Product Type
Aluminium Electrolytic Capacitor
Inaltime
5.8mm
Lungime
5.8mm
Temperatura minima de lucru
-55°C
Temperatura maxima de lucru
105°C
Tolerance ±
20%
Curent de ondulare
300mA
Equivalent Series Resistance ESR
260mΩ
Series
FP
Automotive Standard
AEC-Q200
Dissipation Factor
200%
Detalii produs
FP Series
Click aici pentru a afla mai multe
S-ar putea să te intereseze
Informatii despre stoc temporar indisponibile
Selectati tipul de ambalaj
Selectati tipul de ambalaj
CantitatePret unitarPer Pachet
S-ar putea să te intereseze
Specificatii
Capacitate
47μF
Product Type
Inaltime
5.8mm
Lungime
5.8mm
Temperatura minima de lucru
-55°C
Temperatura maxima de lucru
105°C
Tolerance ±
20%
Curent de ondulare
300mA
260mΩ
Series
FP
Automotive Standard
AEC-Q200
Dissipation Factor
200%