Panasonic 220 μF Capacitor 6.3 V dc, Surface Mount Solder - EEEFP0J221AP 1000
Nr. stoc RS: 568-626Producator: PanasonicCod de producator: EEEFP0J221AP
brand-logo
Specificatii
Capacitate
220μF
Product Type
Capacitor
Montare
Surface Mount
Packaging
Carrier Tape
Inaltime
5.8mm
Polarity
Polar
Lungime
5.8mm
Package/Case
1000
Temperatura minima de lucru
-55°C
Numar pini
2
Terminal
Solder
Temperatura maxima de lucru
105°C
Durata de viata
2000 h
Standards/Approvals
RoHS
Tolerance ±
20%
Curent de ondulare
300mA
Leakage Current
3μA
Equivalent Series Resistance ESR
260mΩ
Series
FP SMD
Automotive Standard
AEC-Q200
Detalii produs
FP Series
Click aici pentru a afla mai multe
S-ar putea să te intereseze
Panasonic 220 μF Capacitor 6.3 V dc, Surface Mount Solder - EEEFT0J221AR 1000
Panasonic 220 μF Capacitor 6.3 V dc, Surface Mount Solder 1000
Informatii despre stoc temporar indisponibile
Selectati tipul de ambalaj
Selectati tipul de ambalaj
S-ar putea să te intereseze
Specificatii
Capacitate
220μF
Product Type
Capacitor
Montare
Surface Mount
Packaging
Carrier Tape
Inaltime
5.8mm
Polarity
Polar
Lungime
5.8mm
Package/Case
1000
Temperatura minima de lucru
-55°C
Numar pini
2
Terminal
Solder
Temperatura maxima de lucru
105°C
Durata de viata
2000 h
Standards/Approvals
RoHS
Tolerance ±
20%
Curent de ondulare
300mA
Leakage Current
3μA
260mΩ
Series
FP SMD
Automotive Standard
AEC-Q200
Detalii produs
FP Series