Panasonic 47 μF Capacitor 80 V dc, Surface Mount - EEEFN1K470UL
Nr. stoc RS: 262-4959Producator: PanasonicCod de producator: EEEFN1K470UL
Capacitate
47μF
Packaging
Tape
Inaltime
5.4mm
Lungime
10.2mm
Temperatura minima de lucru
-55°C
Temperatura maxima de lucru
105°C
Tolerance ±
20%
Curent de ondulare
130mA
Leakage Current
37.6μA
Equivalent Series Resistance ESR
1300mΩ
Series
FK
Dissipation Factor
0.08%
Tara de origine
Malaysia
Selectati tipul de ambalaj
Informatii despre stoc temporar indisponibile
Selectati tipul de ambalaj
CantitatePret unitarPer Banda
Specificatii
Capacitate
47μF
Packaging
Tape
Inaltime
5.4mm
Lungime
10.2mm
Temperatura minima de lucru
-55°C
Temperatura maxima de lucru
105°C
Tolerance ±
20%
Curent de ondulare
130mA
Leakage Current
37.6μA
1300mΩ
Series
FK
Dissipation Factor
0.08%