Panasonic 33 μF Capacitor 80 V dc, Surface Mount - EEEFN1K330L
Nr. stoc RS: 262-4957Producator: PanasonicCod de producator: EEEFN1K330L
Capacitate
33μF
Packaging
Tape
Inaltime
5.4mm
Lungime
10.2mm
Temperatura minima de lucru
-55°C
Temperatura maxima de lucru
105°C
Tolerance ±
20%
Curent de ondulare
130mA
Leakage Current
26.4μA
Equivalent Series Resistance ESR
1300mΩ
Series
FK
Dissipation Factor
0.08%
Tara de origine
Malaysia
Selectati tipul de ambalaj
Informatii despre stoc temporar indisponibile
Selectati tipul de ambalaj
CantitatePret unitarPer Banda
Specificatii
Capacitate
33μF
Packaging
Tape
Inaltime
5.4mm
Lungime
10.2mm
Temperatura minima de lucru
-55°C
Temperatura maxima de lucru
105°C
Tolerance ±
20%
Curent de ondulare
130mA
Leakage Current
26.4μA
1300mΩ
Series
FK
Dissipation Factor
0.08%