Panasonic 680 μF Capacitor 16 V dc, Surface Mount Solder - EEEFN1C681UP 500
Nr. stoc RS: 204-3386Producator: PanasonicCod de producator: EEEFN1C681UP
brand-logo
Specificatii
Capacitate
680μF
Product Type
Capacitor
Montare
Surface Mount
Packaging
Carrier Tape
Inaltime
10mm
Polarity
Polar
Lungime
10.2mm
Package/Case
500
Temperatura minima de lucru
105°C
Numar pini
2
Terminal
Solder
Temperatura maxima de lucru
105°C
Durata de viata
2000 h
Standards/Approvals
RoHS
Tolerance ±
20%
Curent de ondulare
600mA
Leakage Current
3μA
Equivalent Series Resistance ESR
0.16Ω
Series
FN-V
Automotive Standard
AEC-Q200
Dissipation Factor
0.16%
Tara de origine
Malaysia
Selectati tipul de ambalaj
Informatii despre stoc temporar indisponibile
Selectati tipul de ambalaj
CantitatePret unitarPer Pachet
Specificatii
Capacitate
680μF
Product Type
Capacitor
Montare
Surface Mount
Packaging
Carrier Tape
Inaltime
10mm
Polarity
Polar
Lungime
10.2mm
Package/Case
500
Temperatura minima de lucru
105°C
Numar pini
2
Terminal
Solder
Temperatura maxima de lucru
105°C
Durata de viata
2000 h
Standards/Approvals
RoHS
Tolerance ±
20%
Curent de ondulare
600mA
Leakage Current
3μA
0.16Ω
Series
FN-V
Automotive Standard
AEC-Q200
Dissipation Factor
0.16%