Panasonic 330 μF Aluminium Electrolytic Capacitor 35 V dc, Surface Mount Solder - EEEFK1V331AP 500
Nr. stoc RS: 565-796Producator: PanasonicCod de producator: EEEFK1V331AP
Capacitate
330μF
Product Type
Aluminium Electrolytic Capacitor
Packaging
Carrier Tape
Inaltime
10.2mm
Lungime
10.2mm
Package/Case
500
Temperatura minima de lucru
-55°C
Numar pini
2
Terminal
Solder
Temperatura maxima de lucru
105°C
Tolerance ±
20%
Curent de ondulare
850mA
Leakage Current
3μA
Equivalent Series Resistance ESR
80mΩ
Series
FK
Automotive Standard
AEC-Q200
Dissipation Factor
200%
Tara de origine
Malaysia
Detalii produs
FK High Temperature Reflow Series
Click aici pentru a afla mai multe
S-ar putea să te intereseze
Aluminium Capacitor SMD 330UF 25Vdc
P.O.A.Buc. (Pe o rola de 500) (fara TVA)
Panasonic - EEEFC1V331AP
P.O.A.Buc. (Intr-un pachet de 10) (fara TVA)
Informatii despre stoc temporar indisponibile
Selectati tipul de ambalaj
Selectati tipul de ambalaj
CantitatePret unitarPer Pachet
S-ar putea să te intereseze
Panasonic - EEEFC1V331AP
Specificatii
Capacitate
330μF
Product Type
Packaging
Carrier Tape
Inaltime
10.2mm
Lungime
10.2mm
Package/Case
500
Temperatura minima de lucru
-55°C
Numar pini
2
Terminal
Solder
Temperatura maxima de lucru
105°C
Tolerance ±
20%
Curent de ondulare
850mA
Leakage Current
3μA
80mΩ
Series
FK
Automotive Standard
AEC-Q200
Dissipation Factor
200%
Tara de origine
Malaysia
Detalii produs