Panasonic 4.7 μF Capacitor 80 V dc, Surface Mount - EEEFK1K4R7L
Nr. stoc RS: 262-1577Producator: PanasonicCod de producator: EEEFK1K4R7L
Capacitate
4.7μF
Product Type
Capacitor
Packaging
Tape
Lungime
5.8mm
Temperatura minima de lucru
-55°C
Temperatura maxima de lucru
105°C
Tolerance ±
20%
Curent de ondulare
40mA
Leakage Current
3.7μA
Series
FK
Dissipation Factor
0.08%
Tara de origine
Malaysia
Selectati tipul de ambalaj
Informatii despre stoc temporar indisponibile
Selectati tipul de ambalaj
CantitatePret unitarPer Banda
Specificatii
Capacitate
4.7μF
Product Type
Capacitor
Packaging
Tape
Lungime
5.8mm
Temperatura minima de lucru
-55°C
Temperatura maxima de lucru
105°C
Tolerance ±
20%
Curent de ondulare
40mA
Leakage Current
3.7μA
Series
FK
Dissipation Factor
0.08%