Panasonic 33 μF Capacitor 63 V dc, Surface Mount Solder - EEEFK1J330P 500
Nr. stoc RS: 708-3601Producator: PanasonicCod de producator: EEEFK1J330P
Capacitate
33μF
Product Type
Capacitor
Packaging
Carrier Tape
Polarity
Polar
Inaltime
10.2mm
Lungime
10mm
Package/Case
500
Temperatura minima de lucru
-55°C
Numar pini
2
Terminal
Solder
Temperatura maxima de lucru
105°C
Series
FK SMD
Tolerance ±
20%
Curent de ondulare
250mA
Leakage Current
3μA
Equivalent Series Resistance ESR
650mΩ
Dissipation Factor
0.08%
Detalii produs
FK Series
Approvals
AEC-Q200 qualified
Selectati tipul de ambalaj
Informatii despre stoc temporar indisponibile
Selectati tipul de ambalaj
CantitatePret unitarPer Pachet
Specificatii
Capacitate
33μF
Product Type
Capacitor
Packaging
Carrier Tape
Polarity
Polar
Inaltime
10.2mm
Lungime
10mm
Package/Case
500
Temperatura minima de lucru
-55°C
Numar pini
2
Terminal
Solder
Temperatura maxima de lucru
105°C
Series
FK SMD
Tolerance ±
20%
Curent de ondulare
250mA
Leakage Current
3μA
650mΩ
Dissipation Factor
0.08%