Panasonic 330 μF Capacitor 25 V dc, Surface Mount Solder - EEEFK1E331AP F
Nr. stoc RS: 565-627Producator: PanasonicCod de producator: EEEFK1E331AP
Capacitate
330μF
Product Type
Capacitor
Packaging
Tape
Inaltime
10.2mm
Lungime
10.2mm
Package/Case
F
Temperatura minima de lucru
-55°C
Numar pini
2
Terminal
Solder
Temperatura maxima de lucru
105°C
Tolerance ±
20%
Curent de ondulare
600mA
Series
FK SMD
Automotive Standard
AEC-Q200
Detalii produs
FK High Temperature Reflow Series
Selectati tipul de ambalaj
Informatii despre stoc temporar indisponibile
Selectati tipul de ambalaj
CantitatePret unitarPer Pachet
Specificatii
Capacitate
330μF
Product Type
Capacitor
Packaging
Tape
Inaltime
10.2mm
Lungime
10.2mm
Package/Case
F
Temperatura minima de lucru
-55°C
Numar pini
2
Terminal
Solder
Temperatura maxima de lucru
105°C
Tolerance ±
20%
Curent de ondulare
600mA