Nr. stoc RS: 747-8970Producator: PanasonicCod de producator: EEEFK1E101AP
Capacitate
100μF
Product Type
Capacitor
Packaging
Carrier Tape
Inaltime
6.2mm
Lungime
6.2mm
Package/Case
1000
Temperatura minima de lucru
-55°C
Numar pini
2
Terminal
Solder
Temperatura maxima de lucru
105°C
Tolerance ±
20%
Curent de ondulare
300mA
Leakage Current
3μA
Equivalent Series Resistance ESR
340mΩ
Series
FK SMD
Automotive Standard
AEC-Q200
Tara de origine
Malaysia
Detalii produs
FK Series reels
Click aici pentru a afla mai multe
S-ar putea să te intereseze
Panasonic 100 μF Capacitor 25 V dc, Surface Mount Solder - EEEFK1E101AP 1000
Panasonic 100 μF Capacitor 25 V dc, Surface Mount Solder 1000
Informatii despre stoc temporar indisponibile
S-ar putea să te intereseze
Specificatii
Capacitate
100μF
Product Type
Capacitor
Packaging
Carrier Tape
Inaltime
6.2mm
Lungime
6.2mm
Package/Case
1000
Temperatura minima de lucru
-55°C
Numar pini
2
Terminal
Solder
Temperatura maxima de lucru
105°C
Tolerance ±
20%
Curent de ondulare
300mA
Leakage Current
3μA
340mΩ
Series
FK SMD
Automotive Standard
AEC-Q200
Tara de origine
Malaysia
Detalii produs
FK Series reels