Panasonic 330 μF Capacitor 10 V dc, Surface Mount Solder - EEEFK1A331P
Nr. stoc RS: 249-1264Producator: PanasonicCod de producator: EEEFK1A331P
Capacitate
330μF
Product Type
Capacitor
Packaging
Tape
Lungime
10.2mm
Temperatura minima de lucru
-55°C
Numar pini
2
Terminal
Solder
Temperatura maxima de lucru
105°C
Tolerance ±
20%
Curent de ondulare
600mA
Series
FK SMD
Dissipation Factor
0.19%
Tara de origine
Japan
Selectati tipul de ambalaj
Informatii despre stoc temporar indisponibile
Selectati tipul de ambalaj
CantitatePret unitarPer Pachet
Specificatii
Capacitate
330μF
Product Type
Capacitor
Packaging
Tape
Lungime
10.2mm
Temperatura minima de lucru
-55°C
Numar pini
2
Terminal
Solder
Temperatura maxima de lucru
105°C
Tolerance ±
20%
Curent de ondulare
600mA
Series
FK SMD
Dissipation Factor
0.19%