Panasonic 470 μF Capacitor 6.3 V dc, Surface Mount Solder - EEEFK0J471AP 500
Nr. stoc RS: 565-724Producator: PanasonicCod de producator: EEEFK0J471AP
brand-logo
Specificatii
Capacitate
470μF
Product Type
Capacitor
Montare
Surface Mount
Packaging
Carrier Tape
Inaltime
10.2mm
Polarity
Polar
Lungime
10.2mm
Package/Case
500
Temperatura minima de lucru
-55°C
Numar pini
2
Terminal
Solder
Temperatura maxima de lucru
105°C
Durata de viata
2000 h
Standards/Approvals
RoHS
Tolerance ±
20%
Curent de ondulare
600mA
Leakage Current
3μA
Equivalent Series Resistance ESR
160mΩ
Series
FK SMD
Automotive Standard
AEC-Q200
Detalii produs
FK High Temperature Reflow Series
Selectati tipul de ambalaj
Informatii despre stoc temporar indisponibile
Selectati tipul de ambalaj
Specificatii
Capacitate
470μF
Product Type
Capacitor
Montare
Surface Mount
Packaging
Carrier Tape
Inaltime
10.2mm
Polarity
Polar
Lungime
10.2mm
Package/Case
500
Temperatura minima de lucru
-55°C
Numar pini
2
Terminal
Solder
Temperatura maxima de lucru
105°C
Durata de viata
2000 h
Standards/Approvals
RoHS
Tolerance ±
20%
Curent de ondulare
600mA
Leakage Current
3μA
160mΩ