Nr. stoc RS: 747-8807Producator: PanasonicCod de producator: EEEFC1V220P
Capacitate
22μF
Product Type
Capacitor
Montare
Surface Mount
Packaging
Tape
Inaltime
5.4mm
Polarity
Polar
Lungime
5.4mm
Package/Case
D
Temperatura minima de lucru
-40°C
Numar pini
2
Terminal
Solder
Temperatura maxima de lucru
105°C
Durata de viata
1000 h
Standards/Approvals
RoHS
Tolerance ±
20%
Curent de ondulare
140mA
Leakage Current
7.7μA
Series
FC SMD
Automotive Standard
AEC-Q200
Tara de origine
Malaysia
Detalii produs
FC Series reels
Click aici pentru a afla mai multe
S-ar putea să te intereseze
Panasonic 22 μF Capacitor 35 V dc, Surface Mount Solder - EEEFC1V220P D
Panasonic 22 μF Capacitor 35 V dc, Surface Mount Solder D
Informatii despre stoc temporar indisponibile
CantitatePret unitarPer Rola
S-ar putea să te intereseze
Specificatii
Capacitate
22μF
Product Type
Capacitor
Montare
Surface Mount
Packaging
Tape
Inaltime
5.4mm
Polarity
Polar
Lungime
5.4mm
Package/Case
D
Temperatura minima de lucru
-40°C
Numar pini
2
Terminal
Solder
Temperatura maxima de lucru
105°C
Durata de viata
1000 h
Standards/Approvals
RoHS
Tolerance ±
20%
Curent de ondulare
140mA
Leakage Current
7.7μA
Series
FC SMD
Automotive Standard
AEC-Q200
Tara de origine
Malaysia
Detalii produs
FC Series reels