Panasonic 1μF Aluminium Electrolytic Capacitor 35V dc, Surface Mount - EEEFC1V1R0AR
Nr. stoc RS: 708-5871PProducator: PanasonicCod de producator: EEEFC1V1R0AR
Capacitate
1µF
Tensiune
35V dc
Tip montare
Surface Mount
Tehnologie
Aluminium Electrolytic
Dimensiuni
4 (Dia.) x 5.4mm
Inaltime
5.4mm
Temperatura minima de lucru
-40°C
Diametru
4mm
Temperatura maxima de lucru
+105°C
Durata de viata
1000h
Polarised
Polar
Curent de ondulare
60mA
FC SMD
Toleranta
±20%
Detalii produs
FC High Temperature Reflow Series
P.O.A.
Buc. (Livrat pe rola) (fara TVA)
Selectati tipul de ambalaj
P.O.A.
Capacitate
1µF
Tensiune
35V dc
Tip montare
Surface Mount
Tehnologie
Aluminium Electrolytic
Dimensiuni
4 (Dia.) x 5.4mm
Inaltime
5.4mm
Temperatura minima de lucru
-40°C
Diametru
4mm
Temperatura maxima de lucru
+105°C
Durata de viata
1000h
Polarised
Polar
Curent de ondulare
60mA
FC SMD
Toleranta
±20%