Panasonic 220μF Electrolytic Capacitor 25V dc, Surface Mount - EEEFC1E221AP
Nr. stoc RS: 708-5865PProducator: PanasonicCod de producator: EEEFC1E221AP
Capacitate
220µF
Tensiune
25V dc
Tip montare
Surface Mount
Tehnologie
Electrolytic
Dimensiuni
10 (Dia.) x 10.2mm
Inaltime
10.2mm
Temperatura minima de lucru
-40°C
Diametru
10mm
Temperatura maxima de lucru
+105°C
3 μA
Toleranta
±20%
Series
FC SMD
Polarised
Polar
Curent de ondulare
670mA
Detalii produs
FC High Temperature Reflow Series
P.O.A.
Buc. (Livrat pe rola) (fara TVA)
Selectati tipul de ambalaj
P.O.A.
Capacitate
220µF
Tensiune
25V dc
Tip montare
Surface Mount
Tehnologie
Electrolytic
Dimensiuni
10 (Dia.) x 10.2mm
Inaltime
10.2mm
Temperatura minima de lucru
-40°C
Diametru
10mm
Temperatura maxima de lucru
+105°C
3 μA
Toleranta
±20%
Series
FC SMD
Polarised
Polar
Curent de ondulare
670mA