Panasonic 22 μF Capacitor 25 V dc - EEEFC1E220P
Nr. stoc RS: 537-0203Producator: PanasonicCod de producator: EEEFC1E220P
Capacitate
22μF
Product Type
Capacitor
Tensiune
25 V dc
Inaltime
5.4mm
Temperatura minima de lucru
-40°C
Diametru
6.3 mm
Temperatura maxima de lucru
105°C
Curent de ondulare
140mA
Detalii produs
FC Series (Low ESR)
Click aici pentru a afla mai multe
S-ar putea să te intereseze
VFC smt Al electro cap,22uF 25V 105deg
P.O.A.Buc. (Intr-un pachet de 5) (fara TVA)
Informatii despre stoc temporar indisponibile
P.O.A.
Buc. (Intr-un pachet de 5) (fara TVA)
Selectati tipul de ambalaj
P.O.A.
Selectati tipul de ambalaj
S-ar putea să te intereseze
Specificatii
Capacitate
22μF
Product Type
Capacitor
Tensiune
25 V dc
Inaltime
5.4mm
Temperatura minima de lucru
-40°C
Diametru
6.3 mm
Temperatura maxima de lucru
105°C
Curent de ondulare
140mA
Detalii produs
FC Series (Low ESR)