Panasonic 22μF Electrolytic Capacitor 16V dc, Surface Mount - EEEFC1C220AR
Nr. stoc RS: 708-5819PProducator: PanasonicCod de producator: EEEFC1C220AR
Capacitate
22µF
Tensiune
16V dc
Tip montare
Surface Mount
Tehnologie
Electrolytic
Dimensiuni
5 (Dia.) x 5.4mm
Inaltime
5.4mm
Temperatura minima de lucru
-40°C
Diametru
5mm
Temperatura maxima de lucru
+105°C
FC SMD
Polarised
Polar
Curent de ondulare
95mA
Leakage Current
3 μA
Toleranta
±20%
Detalii produs
FC High Temperature Reflow Series
P.O.A.
Buc. (Livrat pe rola) (fara TVA)
Selectati tipul de ambalaj
P.O.A.
Capacitate
22µF
Tensiune
16V dc
Tip montare
Surface Mount
Tehnologie
Electrolytic
Dimensiuni
5 (Dia.) x 5.4mm
Inaltime
5.4mm
Temperatura minima de lucru
-40°C
Diametru
5mm
Temperatura maxima de lucru
+105°C
FC SMD
Polarised
Polar
Curent de ondulare
95mA
Leakage Current
3 μA
Toleranta
±20%