Panasonic 470μF Electrolytic Capacitor 10V dc, Surface Mount - EEEFC1A471AP
Nr. stoc RS: 708-5803PProducator: PanasonicCod de producator: EEEFC1A471AP
Capacitate
470µF
Tensiune
10V dc
Tip montare
Surface Mount
Tehnologie
Electrolytic
Dimensiuni
10 (Dia.) x 10.2mm
Inaltime
10.2mm
Temperatura minima de lucru
-40°C
Diametru
10mm
Temperatura maxima de lucru
+105°C
FC SMD
Polarised
Polar
Curent de ondulare
670mA
Leakage Current
3 μA
Toleranta
±20%
Detalii produs
FC High Temperature Reflow Series
P.O.A.
Buc. (Livrat pe rola) (fara TVA)
Selectati tipul de ambalaj
P.O.A.
Capacitate
470µF
Tensiune
10V dc
Tip montare
Surface Mount
Tehnologie
Electrolytic
Dimensiuni
10 (Dia.) x 10.2mm
Inaltime
10.2mm
Temperatura minima de lucru
-40°C
Diametru
10mm
Temperatura maxima de lucru
+105°C
FC SMD
Polarised
Polar
Curent de ondulare
670mA
Leakage Current
3 μA
Toleranta
±20%