Panasonic 220μF Electrolytic Capacitor 6.3V dc, Surface Mount - EEEFC0J221AP
Nr. stoc RS: 708-5783Producator: PanasonicCod de producator: EEEFC0J221AP
brand-logo
Specificatii
Capacitate
220µF
Tensiune
6.3V dc
Tip montare
Surface Mount
Tehnologie
Electrolytic
Dimensiuni
8 (Dia.) x 6.2mm
Inaltime
6.2mm
Temperatura minima de lucru
-40°C
Diametru
8mm
Temperatura maxima de lucru
+105°C
Durata de viata
1000h
Series
FC SMD
Polarised
Polar
Curent de ondulare
230mA
Leakage Current
3 μA
Toleranta
±20%
Detalii produs
FC High Temperature Reflow Series
P.O.A.
Buc. (Intr-un pachet de 10) (fara TVA)
Selectati tipul de ambalaj
P.O.A.
Informatii despre stoc temporar indisponibile
Selectati tipul de ambalaj
Specificatii
Capacitate
220µF
Tensiune
6.3V dc
Tip montare
Surface Mount
Tehnologie
Electrolytic
Dimensiuni
8 (Dia.) x 6.2mm
Inaltime
6.2mm
Temperatura minima de lucru
-40°C
Diametru
8mm
Temperatura maxima de lucru
+105°C
Durata de viata
1000h
Series
FC SMD
Polarised
Polar
Curent de ondulare
230mA
Leakage Current
3 μA
Toleranta
±20%