Panasonic 1 μF Capacitor 50 V dc, Surface Mount Solder - EEE1HA010SR
Nr. stoc RS: 536-9922Producator: PanasonicCod de producator: EEE1HA010SR
Capacitate
1μF
Product Type
Capacitor
Montare
Surface Mount
Tip baterie
Cylindrical Can
Packaging
Tape
Polarity
Polar
Inaltime
5.4mm
Lungime
5.4mm
Temperatura minima de lucru
-40°C
Terminal
Solder
Numar pini
2
Temperatura maxima de lucru
85°C
Durata de viata
2000 h
Standards/Approvals
RoHS
Series
S
Automotive Standard
AEC-Q200
Tolerance ±
20%
Curent de ondulare
10mA
Leakage Current
3μA
Tara de origine
Malaysia
Detalii produs
VS Series
Panasonic S Series Type V electrolytic capacitors feature endurance of 2000 hours at +85°C.
Click aici pentru a afla mai multe
S-ar putea să te intereseze
Vs smt Al electro cap,1uF 50V 85deg
P.O.A.Buc. (Intr-un pachet de 5) (fara TVA)
Informatii despre stoc temporar indisponibile
Selectati tipul de ambalaj
Selectati tipul de ambalaj
CantitatePret unitarPer Pachet
S-ar putea să te intereseze
Specificatii
Capacitate
1μF
Product Type
Capacitor
Montare
Surface Mount
Tip baterie
Cylindrical Can
Packaging
Tape
Polarity
Polar
Inaltime
5.4mm
Lungime
5.4mm
Temperatura minima de lucru
-40°C
Terminal
Solder
Numar pini
2
Temperatura maxima de lucru
85°C
Durata de viata
2000 h
Standards/Approvals
RoHS
Series
S
Automotive Standard
AEC-Q200
Tolerance ±
20%
Curent de ondulare
10mA
Leakage Current
3μA
Tara de origine
Malaysia
Detalii produs
VS Series